Продажа : едностаен апартамент в м-т Ментеше

65 000 €
Цена за м²: 1 770 €
Населенное место: Варна
Район: Владислав Варненчик
Площадь: 37 м²
Однокомнатная квартира
Отправить в Viber Распечатайте объявление

Основная информация

Район: Владислав Варненчик
Площадь:
36.72
м²
Партер
Всего этажей
4
Площадь застройки:
31.97
Год: 
2026

Описание

🏡 Едностаен апартамент (статут офис)  със собствен двор във Владиславово – отлична инвестиция!

Предлагаме за продажба едностаен апартамент, разположен на партерен етаж от общо 4 в новострояща се сграда пред Акт 15 в кв. Владиславово.

✨ Основни предимства:
    •    🌿 Собствен двор – идеален за отдих или домашни любимци
    •    🏢 Статут: офис (с възможност за различни приложения)
    •    🔐 Сграда с контролиран достъп
    •    🚗 Възможност за закупуване на паркомясто

📍 Отлична локация:
    •    На метри от спирка на градски транспорт
    •    В близост до магазини
    •    Детска градина и училище в района
    •    Спортен комплекс наблизо

🏬 Допълнителни удобства в сградата:
    •    Фризьорски салон
    •    Магазин
    •    Груминг студио

💼 Подходящ както за живеене, така и за инвестиция или развитие на бизнес.

📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед!

Расположение
Геолокация

Локация

×

Отправьте запрос

Вы можете связаться с нами через форму или напрямую с брокером.